istanbul en iyi sanal ofis hizmeti

Sanal Ofis Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Detay

1. Lokasyon

Size işletmenizi tamamlayan bir adres sağlayabilecek Sanal Ofis sağlayıcısını bulun. Kadıköy’de bulunuyorsanız ve müşterilere öncelikle Taksim’de hizmet veriyorsanız, işletmeniz için Kadıköy’de sanal bir adres almak en akıllıca karar olmayabilir. Bazen müşteriler, kendilerine yakın ve kolayca erişilebilen bir firmayla iş yapmak isterler.

Wen Offices, Şişli ve Levent‘te seçilebilecek 3 farklı adres sunarak bu soruna bir çözüm sunmaktadır. Ve bu hizmetleri aylık sadece 75 TL ‘den başlayan fiyatlarla sunmaktadır.

İşletmeniz için bir adres seçerken gerçekçi olun. Çok merkezi bir adreste sanal ofis tutmak mantıklı görünebilir, ancak bunun bazen olumsuz etkileri de olabilir.

Pek çok müşteri, küçük bir işletmeyi işleyiş biçimiyle tanımlayabilir. Örneğin; telefonunuz her zaman sesli mesajdadır, aynı kişi her zaman telefona ve e-postalara yanıt verir vb. Bu, potansiyel müşterilerinizin, merkezi bir ilçede gerçekten bir ofisinizin olup olmadığını sorgulamasına neden olabilir. Kiraların çok yüksek olduğu Etiler gibi…

Bazen müşteriler, prestiji yüksek merkez bir ofise sahip olmak için yeterince büyük / yerleşik olmadığınızı anladığında; neden daha mantıklı bir adres kullanmadığınızı ve size ulaşma gibi konularda tereddütler içinde kalabilecekleri için güven kaybı yaşayabilirler.

 

Bazı müşteriler ve tedarikçiler bunu bir adım daha ileri götürür ve bunu dürüst olmayan bir davranış olarak görür. Bunun en kötü yanı da, önemli bir anlaşmayı kaybederken, potansiyel müşteri adaylarınızdan nadiren bu konuyla ilgili geri bildirim alacağınızdır.

https://wenoffices.com/sanal-ofis-rehberi-2021/

2. Benzersiz bir adres

Sanal ofis adresinize kayıtlı başka kaç şirket var? Adres, başka bir şirketin suç teşkil eden eylemleri nedeniyle kara listeye alınmış mı? Adres kara listeye alınmışsa, bir müşteri veya tedarikçi firmayla anlaşma yaparken bu işinizi nasıl etkileyecek? Adresinizi kullanan başka birinin kötü bir itibarı varsa ne olur? Markanız, ikinizin de aynı adresi paylaşması nedeniyle suçlu şirketle karıştırılacak mı?

sanal ofis seçmek

Bunlar, Sanal Ofis Hizmetleri arayan kişi veya işletmelerin Sanal Ofis Sağlayıcısı seçerken sormayı unuttukları çok önemli sorulardır.

Neyse ki yukarıdakilerin hepsinin üstesinden gelen bir çözümümüz var. Her müşteriye seçtikleri adreste kendi benzersiz ofis numarasını vererek, işletmelerin aynı adreste kayıtlı diğer işletmelerle ilişkilendirilmeden kendi benzersiz kimliklerine sahip olmalarını sağlıyoruz.

3. Cazibe

Her zaman uğrayabileceğiniz fiziki ofisi bulunan bir sanal bir ofis adresi bulmaya çalışın. Birçok Sanal Ofis sağlayıcısı, sanal işletmedir. Bu, size verdikleri adresin küçük bir oda kapısına asılmış bir posta kutusu olabileceği anlamına gelir. Müşterilerinizden / tedarikçilerinizden biri Google Haritalar’da adresinizi arayıp habersiz gelirse bunun imajınız ve itibarınız için neler yapabileceğini düşünün.

Wen Offices, Sanal Ofis hizmetleri için kendi adreslerini kullanan birkaç Sanal Ofis sağlayıcıdan biridir. Herhangi biri adreslerimizden birini kullanan herhangi birini Google’da araştırırsa, onlara işletmenizin imajını zenginleştiren çekici, profesyonel ofis binaları sunulacağı anlamına gelir. Ayrıca, bir müşterinin sizinle ofisinizde buluşmak isteyebileceği bir senaryo düşünün.

avrupa yakası toplantı odası

Merkezlerimizin hepsinde toplantı odaları vardır. Bu da önemli bir anlaşmaya imza atmak için müşterinizle Sanal Ofis adresinizde buluşmanız gerektiği anlamına gelir.

4. Kolaylık en önemli anahtardır.

Her zaman, gönderilerinize erişmeniz için uygun bir adres sağlayan Sanal Ofis sağlayıcısını seçin. Bazıları yalnızca toplama işlemi sağlar. Merkezi bir yerde yaşıyorsanız bu sorun değildir. Ancak, uzak mesafeden seyahat etmeniz gerekiyorsa veya Sanal Ofis sağlayıcısının ofisi hep kapalı ve sadece posta toplamak için mevcutsa, bu tür hizmet veren sağlayıcılardan kaçınılmalıdır.

Her zaman, e-postalarınızı tarama ve e posta yoluyla iletme dahil olmak üzere gönderilerinize erişmeniz için bir dizi seçenek sunan bir Adres Sağlayıcı seçin. Wen Offices tüm bu hizmetleri sağlamaktadır.

https://wenoffices.com/istanbulda-sirket-kurarken-neden-bir-sanal-adres-kullanmalisiniz/

5. Ekstra faydaları araştırın

Küçük ve yeni kurulan işletmelerin yararlanabileceği pek çok ek hizmet var. Örneğin; Şirket Oluşturma, İş Telefon Hatları, Profesyonel Çağrı Yanıtlama Hizmetleri, Muhasebe Hizmetleri, Toplantı Odası Kiralama. Wen Offices, tüm bu hizmetleri sağlar ve firma kurulum gereksinimlerinizin çoğu için tek durak noktası olarak hareket eder.

Yukarı Git