istanbul'da sanal ofis kurmak

Neden Bir Sanal Adres Kullanmalısınız?

Wen Offices, dünyanın neresinde olursanız olsun, herhangi bir kişi veya işletmenin İstanbul’da kolayca şirket kurmasına yardımcı olur.

İster Türkiye’de, ister farklı bir ülkede yerleşik bir firmanız olsun; İstanbul’da resmi adres ihtiyacınız konusunda uzmanlarımız size yardımcı olur.

Ancak, şirket kurma sürecine başlamadan önce, bilmeniz gereken çok önemli 1 nokta var; bu, kuracağınız şirket için Türkiye merkezli bir adres göstermeniz gerektiğidir. Belirli bir adresi göstermeden şirket kuramazsınız. Dahası, bu adres, herhangi biri tarafından görünebilir olmalıdır.

Adresiniz, şirket web sitenizde halka açık olarak görüntülenir ve bir dizi üçüncü taraf web sitelerinde de (adres rehberleri, Google, yadex, bing vb.) görünebilir.

Bir şirket kurarken Sanal Adres kullanmanız için nedenler

Gizlilik – İstanbul’da tüm iş adresleri kamuya açık kayıtlıdır. Bu da herkesin işletmenin adresini görebileceği anlamına gelir. Dolayısıyla, işletmeniz ev adresinize kayıtlıysa, gizliliğinizle ilgili tüm hakları otomatik olarak kaybedersiniz. İşletmenizin kayıtlı adresi olarak sanal bir lokasyon kullanarak, ev adresinizi gizli tutabilirsiniz.

neden sanal ofis şirket kurmalısınız

Tasarruf edin – Sanal adres hizmetleri sunan birçok farklı şirket vardır. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, ihtiyaçlarınıza uygun doğru hizmeti sunan bir şirket bulabilirsiniz. Sanal Ofis Planları genellikle, istediğiniz yerde fiziksel bir ofis kurmanın maliyetinden çok daha ucuzdur. Wen Offices, KDV dahil ayda sadece 75₺’den sanal ofisler / sanal adresler kullanabilmenize olanak sağlar. Türkiye’deki en ucuz sanal adres / ofis sağlayıcılarından biriyiz.

Sanal Ofis

Özelleştirilebilir konum – İşiniz söz konusu olduğunda, potansiyel müşterileriniz için harika bir ilk izlenim yaratmanız çok önemlidir. Bunu yapmanın en iyi yollarından biri, işinize uygun bir yerde bir iş adresine sahip olmaktır.

Çalışmalarınızı evden yürüttüğünüz küçük bir işletmeniz olsa bile, firmanızın birinci sınıf bir konumda olduğu izlenimini verebilmek önemlidir. Çünkü potansiyel müşterileriniz tarafından nasıl algılandığınız konusunda olumlu yönde büyük kazanımlar sağlayabilir.

Ayrıca, yerel adresi olan bir işletme görünümüne sahip olarak, belirli bir müşteri demografisini hedefleyebilirsiniz. Wen Offices 3 farklı adrese sahiptir. Merkez Şişli‘deki 2 lokasyonumuz olmak üzere, 4. Levent’te kusursuz bir ofis adresimiz de bulunmaktadır. Bu lokasyonlardan herhangi birini işletmenizin yüzü olarak kullanılabilirsiniz.

Posta Hizmeti – Tüm Sanal Ofis Hizmetlerinin ortak bir özelliği, posta alma, gönderme işlemlerinin hizmete dahil olmasıdır. Ofislerimizde, müşterilerimiz için posta ve kargolarını teslim alıyor; daha sonra tarayarak e-postayla veya normal postayla iletiyoruz.

Kolaylık – Günümüzde sanal adres servis sağlayıcıları, bir işletmenin sanal bir ofis konumu edinmesini çok kolaylaştırmaktadır. Sadece birkaç tıklama ile hemen bir adrese sahip olabilirsiniz. Wen Offices web sitesi üzerinden sanal ofis için form doldurarak satın alma işlemleri için sizinle iletişime geçmemizi sağlayabilirsiniz. Birkaç saat içinde adresinizi edinebilirsiniz. Bunu fiziksel bir iş yeri kiralamakla karşılaştırdığınızda süreç haftalar / aylar sürebilmektedir.

sanal ofis istanbul

İstenmeyen ziyaretçi Sanal bir adres kullanmanın en büyük faydalarından biridir. Kişisel adresinizi kullanmadığınız için, istenmeyen ziyaretçilerden endişelenmenize gerek kalmamaktadır. Kapıdan kapıya satış görevlileri ve randevu almadan uğramayı uman düşüncesiz tedarikçiler ve zamansız gelen müşterileriniz olabilir.

Uzun vadeli taahhütler mecburi değil – Çoğu sanal ofis sağlayıcısı size kısa vadeli sözleşmeler sunacaktır. Wen Offices’de sözleşmeleriniz ister 30 günlük isterseniz daha ekonomik olması adına yıllık yapabilirsiniz.

Böylece işiniz eğer istediğiniz yönde ilerlemiyorsa veya şirketinizin kayıtlı adresini değiştirmeniz gerekiyorsa, aylık faturalama tarihinde sözleşmenizi ceza olmaksızın iptal etme esnekliğine sahip olduğunuz anlamına gelir.

Sanal Ofisi, işletmeniz için fiziksel bir mağaza, ofis veya birime sahip olmakla karşılaştırdığınızda sürecin çok daha zor ve daha maliyetli olduğunu görürsünüz. Erken çıkma cezaları ile feshi zor ve potansiyel olarak maliyetli bir süreç olan uzun vadeli kira sözleşmelerinin olması muhtemeldir.

Sanal Ofis Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken 5 Detay

Ek Hizmetler – Çoğu Sanal Ofis sağlayıcısı, işinize yardımcı olmak için size ek hizmetler sunabilir. Wen Offices’da sadece İstanbul’da Ofis Kiralama Çözümleri sunmakla kalmıyor, aynı zamanda iş destek çözümleri sağlama konusunda da yanınızda oluyoruz. Buna, ekonomik fiyatlı toplantı odası kiralama ( saatlik sadece 25₺), Muhasebe Hizmetleri, Özel Telefon Hatları, Çağrı Yanıtlama Hizmetleri ve çok daha fazlası dahildir.

Yukarı Git